Sıklıkla Sorulan Sorular

   
  Sizi ziyaret ettiğimiz zaman beğendiğimiz davetiyeleri görebilecek miyiz?
     
    Yerimiz Karşıyaka, İzmir'dedir. Önceden randevu alarak dilediğiniz zaman gelebilirsiniz. Ofisimizde yüzlerce davetiyeyi görme olanağınız olacaktır.
     
  Siparişe karar verdiğimiz zaman ne yapacağız? Davetiyeyi basılmadan önce görebilecek miyiz?
     
    Elbette. Siparişe karar verdiğiniz zaman sizden davetiyeye basılacak bilgileri istiyoruz. Belirtmeniz halinde tarif ettiğiniz gibi, belirtmemeniz halinde ise bir kaç seçenekli bir ön tasarım hazırlayıp görsel olarak size gönderiyoruz. Sonrasında istediğiniz değişiklikler yapılıp tekrar size sunuyoruz. Sonuçta siz "Tamamdır, basabilirsiniz" onayını verdiğiniz zaman baskı aşamasına geçiyoruz.
     
  Kullandığınız kağıtlar ince midir?
     
    Bu sıklıkla sorulan önemli bir soru. Davetiyelerimizde baskı makinalarının izin verdiği en kalın kartonları kullanıyoruz. Batı ülkeleri biraz daha ince (özellikle zarflarda) kartonları tercih etse de bizde kalın karton talep ediliyor. Bu nedenle kartonlarımızı olabildiğince kalın tutuyoruz.
     
  Beğendiğimiz davetiyenin numunesini gönderebilir misiniz?
     
    Numune çalışması çok fazla vakit alan bir durum. İşimizin doğası gereği ciddi bir zaman sorunu yaşadığımız için maalesef numune çalışması yapamıyoruz. Ancak ilgi duyduğunuz ürüne dair soru işaretlerinizi giderebilmek için her türlü bilgiyi vermeye hazır olduğumuzun bilinmesinde fayda olacaktır.
     
  Ödemeyi nasıl yapacağız? Kredi kartı veya kapıda ödeme var mı?
     
    Ödemeleri Havale/EFT veya PTT posta çeki hesabı olarak alıyoruz.
     
  Kargo bedeli fiyata dahil midir?
     
    Kargo bedeli aksi belirtilmedikçe alıcıya aittir. Kargolarınız anlaşmalı kargo şirketi ile ciddi oranda indirimli gönderilmektedir.
     
  Davetiyeler kargo da zarar görür mü? Zarar olursa sorumluluğu kime ait?
     
    Paketlemeye önem verdiğimiz için siparişinizin kargo aşamasında zarar görmesi düşük bir olasılık. Ancak kargonun taşınma sırasında zarar görmesi halinde sorumluluk bize aittir. Taşıma esnasında zarar gören kargo görsel olarak belli olacağı için kargoyu teslim alırken olası zararı kontrol etmenizde fayda olacaktır. Hiç bir müşterimizi nakliye nedeni ile oluşan hasar nedeni ile mutsuz etmeyeceğimizi bildirmek isteriz.
     
  Resimde gördüğümüz davetiyelerin aynısının geleceğinden nasıl emin olabiliriz?
     
    Yayınlanan fotoğraflar yapılmış ve teslim edilmiş ürünlere aittir. Aynı ürünü talep etmeniz halinde aynı malzemelerle aynı ürün yapılıp gönderileceği için bu konuda bir tereddüt olmamalıdır. Fakat bazı aksesuarlarda (özellikle dantel modellerinde) tekrar tedarik sorunu olabilmektedir. Fakat bu sorun sipariş aşamasında size bildirileceği için siparişi verirken durumdan haberdar olacaksınız.
     
  Teslimat süreniz nedir? Söylediğiniz tarihte teslim edileceğine nasıl güvenebiliriz?
     
    Teslimat süresi davetiye modeline, miktara veya sezon yoğunluğuna göre değişmektedir. Sipariş aşamasında size söyleyeceğimiz tarih o an ki iş programına göre verileceği için emin olabilirsiniz. Teslimat terminlerimiz çok önem verdiğimiz diğer bir konudur.
     
  Davetiyeler üzerinde değişiklik yapılabiliyor mu?
     
    Biz butik çalışan bir firmayız. Bu nedenle olanaklar elverdiğince ürünler üzerinde her türlü değişikliği yapabiliriz.
     
  Yurtdışına davetiye gönderiyor musunuz?
     
    Yurtdışına yoğun olarak davetiye gönderiyoruz. Şu anda 11 ülkede temsilcilerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Florida ve Londra'da bulunan iki davetiye üreticisi ile tedarik ortaklığı yapmaktayız.. Avustralya'da bulunan ünlü bir mücevher firmasının ürün sertifikalarını da biz basıyoruz.
     
  Davetlilerimizin isimlerini davetiyeler üzerine yazabiliyor musunuz?
     
    Davetli listenizi Excel formatı ile vermeniz halinde istediğiniz formatta etiketler üzerine basıyoruz. Teknik detaylar için lütfen bilgi alınız.
     
     

 

 

DAVETİYE
A Model Davetiyeler
Yaldız Baskılı Davetiyeler
Kutulu Davetiyeler
Ferman Davetiyeler
Tasarım Davetiyeler
Buklet Davetiyeler
Rustik Davetiyeler
Dantelli Davetiyeler
Kına Davetiyeleri
Sünnet Davetiyeleri
Deniz Temalı Davetiyeler
Eko Davetiyeler
NİKAH ŞEKERİ
Kutuda Nikah Şekeri
Camda Nikah Şekeri
ANI DEFTERİ
YALDIZ BASKILI ÜRÜNLER
Baskılı Kurdele
Baskılı Peçete
Baskılı Tabak
Baskılı Külah
Baskılı Amerikan Servis
Baskılı Bardakaltı
ZARFLAR
KUTULAR
KARTLAR
 
Davetiye Cümleleri
Kurdele Renkleri
Davetiye Fontları
 
 
Yurtdışında 17 ülkeye davetiye gönderiyoruz